Precyzja pomiaru Assioma – gwarantowana!

Pedały Assioma są fabrycznie kalibrowane certyfikowanymi instrumentami i w przeciwieństwie do innych, zaprojektowane są z myślą, by nie było konieczności ich ponownej kalibracji.

System pomiaru mocy w pedałach Favero Assioma zapewnia kolarzom najnowocześniejszą technologię by uzyskać najwyższą precyzję pomiaru generowanej mocy (margines błędu ± 2%) z niezrównaną stabilnością i rzetelnością.

Dokładność i rzetelność pomiaru

Jeśli chodzi o miernik mocy dla kolarzy, “dokładność” dotyczy jego zdolności do wskazywania pomiarów bliskich rzeczywistej wartości: wprost mocy generowanej na poziomie pedałów.

Jednakże, oceniając miernik mocy, rozważanie jedynie stopnia dokładności nie jest wystarczające.
Jeśli dokładny instrument pomiarowy nie zapewni stabilności pomiaru w rzeczywistych warunkach na drodze, z pewnością zapewni nieregularne, nierzetelne i nieużyteczne dane.

 

Z tegoż powodu, każdy kolarz czy triathlonista, profesjonalista czy amator, chcący trenować na mocy powinien używać profesjonalnego miernika mocy z komponentami elektronicznymi najwyższej jakości i dobrze zaprojektowanym oprogramowaniu – innymi słowy miernika, który zapewnia nie tylko dokładność, ale również powtarzalność i stabilność pomiaru.

System aktywnej kompensacji temperatury otoczenia

Miernik mocy Assioma gwarantuje stabilność i rzetelność pomiaru w rzeczywistych warunkach pogodowych – niezależnie od pogody!

Uzyskano to dzięki zastosowaniu Systemu Aktywnej Kompensacji Temperaturowej (ATC), który rozpoznaje i kompensuje zmianę pomiaru spowodowaną przez temperaturę (od -10°C do 60°C)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *