Pasja

VELOCITY to plon wieloletniej pasji i zamiłowania do sportów wytrzymałościowych. Jego idea i misja zrodziła się w głowie trenera i zawodnika, którzy dzięki triathlonowi stali się partnerami w biznesie.

Dzisiaj zawodowo i z zamiłowania związani są z triathlonem chcąc zapaleńcom sportu ułatwić dostęp do profesjonalnego sprzętu i fachowej opieki trenerskiej, idąc naprzeciw wszystkim stereotypom związanym z treningiem i dietą sportową.

Trenując początkujących amatorów i zaawansowanych zawodników udowadniają, na co dzień, że człowiekiem z żelaza może się stać każdy z WAS. Potrzebuje jedynie wiedzy i odpowiedniego prowadzenia.

Studio, na co dzień zajmuję się czterema dziedzinami sportu: bieg, kolarstwo, pływanie, triathlon. W każda z tych dziedzin oparta jest na najnowszej technologii oraz sprawdzonemu systemowi treningowemu

NASZ ZESPÓŁ TO ŚWIADOMI SIŁY WSPÓŁDZIAŁANIA, EFEKTYWNI I POZYTYWNI LUDZIE, CHĘTNIE DZIELĄCYMI SIĘ SWOJĄ PASJĄ Z KAŻDYM Z WAS!!!

VELOCITY PRZYBLIŻA SUKCES!!!

Velocity daje wsparcie wszystkim, którzy szukają efektywnej i bezpiecznej ścieżki rozwoju fizycznego oraz oczekują stałych postępów treningowych bez zbędnych przeciążeń. Tu, w oparciu o twarde dane, przygotujesz się do startu w każdych zawodach, a szczególnie tych, w których wymagane są ponadprzeciętne umiejętności kolarskie i biegowe. Velocity przygotuje Cię do wygrywania nie tylko pod względem kondycyjnym i technicznym. Pomoże także dobrać dietę, zadbać o równomierny rozwój fizyczny i mentalny, opracować taktykę startową i przygotować sprzęt

Dlaczego moc?

Moc w kolarstwie uzyskana jest przez pomiar siły przyłożonej do pedału w relacji do kadencji.

Moc = Siła x Kadencja

Zapewniamy prawdziwą, obiektywną wartość, która w przeciwieństwie do tętna, nie jest podatka na wpływ czynników zewnętrznych jak temperatura, stres psychologiczny, spożycie kofeiny itp.

Z naszymi miernikami mocy, chcemy umożliwić wszystkim kolarzom i triathlonistom oceniać ich wyniki z obiektywnością, której jeszcze nigdy nie zaznali na szosie.

Więcej o nas: www.velocity.pl